Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl

#1 13-07-13 14:29:48

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Karta postaci: Aina de Silva

Imię/nazwisko: Aina de Silva

Wiek: Wizualnie 22, tak naprawdę 220

Nadnaturalność: Wampir

Historia postaci: Aina urodziła się i mieszkała wraz z rodzicami w Alicante, mieście w Hiszpanii. Jej rodzina była bardzo zamożna. Aina była rozpieszczana, gdyż była jedynaczką. Jako bogata, rozpieszczona dziedziczka, nie bardzo przejmowała się ludźmi. Gdy rodzice postanowili wydać ją za dalekiego kuzyna, wściekła się, ponieważ kochała innego. Rozkazała mężczyźnie, którego chciała zabić kuzyna. Gdy tak się stało, jej ojciec powiedział, że teraz może robić co chce i iść do diabła. Aina potraktowała to dosłownie (oprócz pójścia do diabła.) Wyszła za mężczyznę którego kochała - Felix'a. Po roku małżeństwa jakiś wampir ich napadł. Zabił Felix'a, a Ainę przemienił w wampira. Kobieta przysięgła mu zemstę, gdy tylko zobaczyła, co się stało z Felix'em. Od tamtej pory ściga wampira, który zabił jej męża. Ślady doprowadziły ją do Mystic Falls.

Cechy postaci: Arogancka, rozpieszczona, bezczelna i wredna. Zgorzkniała, zamknięta w sobie, nikogo nie dopuszcza do swoich tajemnic i życia. Przebiegła, niesamowicie mądra i sprytna. Doskonale potrafi wykorzystywać swój urok osobisty do własnych celów. Tak naprawdę, w głębi serca, jest jednak dobra i wrażliwa, jednak w życiu by tego nie przyznała.

Nadnaturalne zdolności: Jest niezwykle silna i szybka. Potrafi rozpoznać istoty nadnaturalne. Jest bardzo silną telepatką. Potrafi wyczuwać kłamstwa i przesyłać myśli. Ma dziwaczną więź z żywiołami, mimo, że jest wampirem.

Wizerunku użyczyła/użyczył: Ana de Armas

+ dodatkowe informacje:
Urodziła się 30 kwietnia.
Wciąż opłakuje Felix'a
Świetnie kłamie.
Doskonale włada bronią, chociaż nie potrzebuje jej.

http://static.cinemagia.ro/img/db/actor/13/23/04/ana-de-armas-531064l.jpghttp://static.televisionando.es/televisionandoes/fotogallery/600X847/10903/ana-de-armas-belleza-natural.jpghttp://www.celebrone.com/images/ana-de-armas-05.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kiedy zaprosic dziewczyne do kina wartune poradnik rycerz pieśń do odyna rozkrecenie samsunga e 250 rybki akwariowe dieta