Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#76 22-10-13 20:40:48

Olivia Swallow

Gość

Re: Strzelnica

*Wychodzi*

 

#77 02-12-13 20:28:22

Olivia Swallow

Gość

Re: Strzelnica

*Wchodzi i ćwiczy strzelanie *

 

#78 02-12-13 20:47:41

Olivia Swallow

Gość

Re: Strzelnica

*Wyszła*

 

#79 20-12-13 16:44:45

Tatia Petrova

Gość

Re: Strzelnica

*Weszła i przez chwilę przyglądała się ludziom. W końcu ustawiła się na stanowisku z bronią palną. Wzięła do ręki jeden pistolet, założyła nauszniki i zaczęła ćwiczyć strzelanie*

 

#80 20-12-13 17:02:43

Tatia Petrova

Gość

Re: Strzelnica

*Po jakimś czasie skończyła i wyszła*

 

#81 21-12-13 15:37:20

Olivia Swallow

Gość

Re: Strzelnica

*weszla i zaczela cwiczyc strzelanie *

 

#82 21-12-13 16:05:51

Olivia Swallow

Gość

Re: Strzelnica

*wyszla *

 

#83 23-12-13 11:26:48

Miranda McGuinness

Gość

Re: Strzelnica

< Miranda pojawia się wraz z Deanem. Dziewczyna rozgląda się dookoła i opiera się o ścianę. Patrzy na Deana wyczekującym wzrokiem > Co teraz, D. ? < uśmiechneła się pod nosem, mówiąc sms zdrobnienie jego imienia >

 

#84 23-12-13 11:38:46

Dean Winchester

Gość

Re: Strzelnica

D.? <spojrzał na nią spod uniesionej brwi, po chwili wybrał pistolet dla siebie i dla niej; przeszli do głównej sali i ustawili się najpierw kilkanaście metrów od tarczy> To może najpierw pokażę ci jak odbezpieczyć pukawkę <podał jej jeden z pistoletów>

 

#85 23-12-13 11:42:38

Miranda McGuinness

Gość

Re: Strzelnica

< złapała pistolet w ręce. Przyjrzała mu się dokładnie i słuchała instruktarza Deana > Miałam kiedyś kontakt z broną, jak byłam mała. Ojciec zabierał mnie do jednostki i tam widziałam różne rodzaje broni. < staneła przed chłopakiem i spojrzała mu głęboko w oczy >

 

#86 23-12-13 11:55:37

Dean Winchester

Gość

Re: Strzelnica

Więc potrafisz to i owo? <uniósł brwi, po chwili obrócił się do niej bokiem ustawiając się przodem do tarczy, odbezpieczył broń, wycelował w tarczę i strzelił ze trzy razy trafiając w jej środek>

 

#87 23-12-13 12:01:32

Miranda McGuinness

Gość

Re: Strzelnica

< pokręciła przecząco głową > Tata nie pozwalał mi bawić się bronią, jestem grzeczną dziewczynką < uśmiechnęła się zadziornie do chłopaka i powtórzyła jego ruchy. Wycelowała w tarczę i oddała również 3 strzały. Odchylenie od środka tarczy nie było duże. Stanęła przy chłopaku i potrząsnęła włosami > To jest twoja codzienność, tak? < spojrzała mu głęboko w oczy i delikatnie końcem języka przejechała po swojej górnej wardze >

 

#88 23-12-13 12:08:04

Dean Winchester

Gość

Re: Strzelnica

<spojrzał na tarczę i ułożył usta w podkówkę> Nie jesteś najgorsza, młoda... <przeniósł wzrok na nią słysząc pytanie> Powiedziałbym, że całe życie. Ojciec nauczył mnie posługiwać się pukawką zanim skończyłem 10 lat <kiwnął powoli głową w zamyśleniu>

 

#89 23-12-13 12:10:48

Miranda McGuinness

Gość

Re: Strzelnica

< spojrzała na niego z politowaniem > proszę, tylko nie młoda... to tylko 8 lat różnicy < uśmiechnęła się zadziornie i poprawiła włosy > mogę ci udowodnić, ze to wcale nie jest tak dużo . < oparła się ścianę i nie spuszcała z niego oczu > Zanim skończyłeś 10 lat? Jestem pod wrażeniem... Mogę zadać jeszcze jakieś pytanie ?

 

#90 23-12-13 12:15:14

Dean Winchester

Gość

Re: Strzelnica

<odłożył pistolet krzyżując ręce na klatce piersiowej> Tylko osiem? <uniósł brew; słysząc jej pytanie uśmiechnął się kątem ust> Wal śmiało.

 

#91 23-12-13 12:19:03

Miranda McGuinness

Gość

Re: Strzelnica

< uśmiechnęła się szczerze do chłopaka. bardzo by nie chciała aby traktował ją jak gówniarę > Od zawsze jesteś taki zamknięty w sobie, zdystansowany < podeszła do niego i zaglądając głęboko w oczy wyszeptała > tajemniczy ?

 

#92 23-12-13 12:24:38

Dean Winchester

Gość

Re: Strzelnica

Życie mnie tego nauczyło <odpowiedział nie ruszając się z miejsca i jednocześnie nie spuszczają wzroku z dziewczyny> Zaufać mogę jedynie sobie.

 

#93 23-12-13 12:26:38

Miranda McGuinness

Gość

Re: Strzelnica

< nie była w stanie oderwać od niego wzroku. wzięła głęboki oddech i powiedziała > Jesteś cholernie intrygujący, wiesz ? < uśmiechneła się pod nosem i wróciła do strzelania. Oddała kolejne 3 trafienia, które były trochę bliżej środka tarczy niż poprzednio.

 

#94 23-12-13 12:34:23

Dean Winchester

Gość

Re: Strzelnica

Poważnie? <uniósł brew, również wrócił do strzelania, chwilę celował w tarczę, aby po chwili nacisnąć spust jak zwykle 3 razy; dwa razy trafił w środek, ostatni strzał odchylił się nieznacznie od pozostałych trafień> Nie lubię o sobie mówić, z resztą nie ma o czym; moja historia nie jest zbyt barwna. To mnie czyni intrygującym? <przekrzywił głowę patrząc na M.>

 

#95 23-12-13 12:39:00

Miranda McGuinness

Gość

Re: Strzelnica

< Miranda zawstydziła się. Chłopak odpowiadał tak wymijająco, że M. nie wiedziała jak prowadzić tą rozmowę > Nie wiem jaki jesteś. Póki co, jesteś dla mnie łowcą, który mało mówi < założyła ręce na piersi i spojrzała w jakiś kąt > nie potrafię tego wytłumaczyć , po prostu kręca mnie tajemnice, a czuję że jesteś ich pełny < zabezpieczyła pistolet i odłożyła do na pobliską półkę >

 

#96 23-12-13 12:44:51

Dean Winchester

Gość

Re: Strzelnica

<pokręcił głową uśmiechając się pod nosem> Przynajmniej nie oczekujesz ode mnie, że zacznę o sobie opowiadać <puścił jej oczko, zabezpieczył także swój pistolet i odłożył go> Strzelanie mamy już zaliczone, co chcesz teraz porobić?

 

#97 23-12-13 12:47:53

Miranda McGuinness

Gość

Re: Strzelnica

< uśmiechnęła się z dozą wredory i założyła ręce na piersi > Dzisiaj to ty jesteś przewodnikiem, Dean < staneła przy nim i ponownie podniosła się na palcach ku jego uszom > zaskocz mnie.

 

#98 23-12-13 12:55:22

Dean Winchester

Gość

Re: Strzelnica

<spojrzał na nią kątem oka, myśląc przez chwilę> Co powiesz na... Nie, nie...To nie najlepszy pomysł <powiedział mierząc ją wzrokiem, myślał nad wszelkimi opcjami> Nie chcę cię więcej uczyć polować. Gdyby tak się zastanowić, pójście na strzelnicę było już przesadą <skrzywił się nieznacznie>

(btw. Oglądasz "Supernatural"? :>)

 

#99 23-12-13 13:06:45

Miranda McGuinness

Gość

Re: Strzelnica

< uśmiecha się delikatnie i przybliża się do chłopaka > dla mnie to nie jest problem, chcę poznać twój świat, tak aby to on mówił za ciebie < położyła mu dłoń na ramieniu i spojrzała w oczy. Odwróciła się aby zajrzeć do torby na telefon. Poczuła pewnien dziwny chłód jak wtedy kiedy pojawiają się duchy. Odwróciła się gwałtownie w stronę chłopaka > Dean, wszystko w porządku ? < spojrzała na niego niebewnym wzrokiem >

 

#100 23-12-13 13:11:24

Dean Winchester

Gość

Re: Strzelnica

<ściągnął brwi na chwilę przymykając oczy; usłyszał, co prawda ściszony, ale dobrze znany sobie głos; przeklął w duchu, coś kazało mu pocałować Mirandę; otworzył oczy, tym samym spoglądając w oczy dziewczynie, objął ją ręką w talii i pocałował ją>

Ostatnio edytowany przez Dean Winchester (23-12-13 13:11:48)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshippuudengaara.pun.pl www.polish-powersver.pun.pl www.mamuski.pun.pl www.livemusic.pun.pl www.100procentpunx.pun.pl