Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 10-11-13 21:20:00

Elizabeth Evans

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

* rana zagoila sie natychmiastowo zachipnozowalam ja zeby wpuscila mnie do domu ja weszlam i wzielam pod ramie Tatie i  wampirzym tepie odbieglam do domu zadbalam zeby juz nikt do niego nie wszedl *

 

#27 10-11-13 21:45:13

Elizabeth Evans

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

( tylko ze ja ci wzielam Tatie znowu wiec nikt u cb na kanapie nie lezal )

 

#28 11-11-13 07:26:31

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

*Ocknęła się rano, w obcym miejscu. W wampirzym tempie wstała i znalazła się przy drzwiach wyjściowych. Były zamknięte. Z łatwością wyłamałaby zamek, gdyby chciała, ale Tatia chciała sprawdzić, gdzie tym razem jest.*

 

#29 11-11-13 10:08:01

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

*Po dokładnym rozejrzeniu się po domu, otworzyła sobie drzwi od środka i zniknęła*

 

#30 17-11-13 23:05:21

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Nie musisz być dla mnie taka miła < Przetarłam mokre policzki.> Nasza znajomość nie zaczęła się zbyt dobrze
< Usiadłam na łóżku.> Przepraszam ale jednak nie mogę tu zostać < Wybiegłam z domu Caro.>

Ostatnio edytowany przez Faye Marshall (17-11-13 23:08:14)

 

#31 20-12-13 17:59:18

Axel Crow

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

<przyjeżdża samochodem pod dom Caroline, wychodzi z niego i podchodzi do drzwi. Poprawia krawat i przygryzając lekko wargę, puka>

 

#32 20-12-13 18:16:45

Axel Crow

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Hej <uniósł kąciki ust w uśmiechu i zbadał dziewczynę wzrokiem> Dzięki. Za to ty wyglądasz.. <pokręcił lekko głową> Nieziemsko. Widok zapierający dech w piersiach <powiedział cicho, patrząc się w jej oczy>

 

#33 20-12-13 18:27:50

Axel Crow

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Aż tak bardzo chcesz obnażyć wszystkie moje sekrety> <uniósł brwi i pokręcił lekko głową> Jasne, czemu nie. Mamy jeszcze chwilę a i tak impreza rozkręca się dopiero po dłuższej chwili <wzruszył ramionami i przeszedł przez próg domu, rozglądając się>

 

#34 20-12-13 18:40:36

Axel Crow

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

<poszedł za dziewczyną do salonu> Przytulny <stwierdził po krótkiej chwili, uśmiechając się kątem ust> Mieszkasz sama?

 

#35 20-12-13 18:54:46

Axel Crow

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

<spojrzał kątem oka na zegarek> Jakieś 20 minut temu <wzruszył ramionami> Nie uważam, że mieszkanie z rodzicami jest dziecinne. Ma to swoje plusy <powiedział po chwili i westchnął> Moi nie pamiętają, że mają syna.

 

#36 20-12-13 19:06:09

Axel Crow

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Niepotrzebnie <uśmiechnął się> Chciałaś poznać tajemnice, więc proszę <mrugnął do niej i kiwnął głową na jej ostatnie słowa. Poszli do samochodu, chłopak otworzył  jej drzwi, a gdy dziewczyna wsiadła, zrobił to samo i odjechali>

 

#37 23-12-13 21:31:00

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Nie ma za co < Przełknął ślinę widząc jak przegryza dolną wargę, podrapał się po głowie> Mogłabyś? < Uniósł brwi lekko je marszcząc>

 

#38 23-12-13 21:57:45

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Nic się nie stało < Westchnął i podszedł do dziewczyny.> Nie mogę < Odgarnął jej luźny kosmyk włosów za ucho, pogładził ją kciukiem po policzku.> Zaleząło mi tylko żebyś bezpiecznie dodarła do domu < Usmiechnał się lekko.>

 

#39 23-12-13 22:08:54

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Wiesz wszystko jest możliwe < Uśmiechnął się lekko.> Spoko może się przyzwyczaję. < Uniósł jej brodę zeby spojrzała w jego oczy. Nadal kciukiem gładził jej policzek.>

 

#40 23-12-13 22:17:47

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Tylko jak będziesz chciała < Westchnął> Nie zrobię tego bez pozwolenia. < Puścił do niej oczko nadal stojąc blisko niej>

 

#41 23-12-13 22:27:47

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Wtedy zrobiłem to nie myśląc nad tym jak się poczujesz. < Zaczerpnął powietrza.> Przepraszam za tamto < Kiedy usłyszał pytanie przymrużył powieki> Chcę tego co najlepsze.

 

#42 23-12-13 22:41:38

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

W tej chwili ty jesteś najważniejsza < Szepnął jej na ucho.> Dobra ja idę < Pocałował ją w czoło> Do zobaczenia < Uśmiechnął się i odszedł.>

 

#43 10-01-14 08:48:42

Axel Crow

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

<odwozi Caroline do domu i odprowadza wzrokiem, dopóki nie wchodzi do domu. Odjeżdża>

 

#44 11-02-14 18:42:47

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

*Przyjechali pod dom Caro, dziewczyna bardzo dobrze go pokierowała więc bez problemu w trafili na miejsce. Zaparkował na chodniku* A więc jesteśmy, spotkamy się nie długo? * Spytał po tym jak zdjął kask ale nie zszedł z pojazdu*

 

#45 11-02-14 20:53:21

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

*Przyglądał się uważnie dziewczynie, dopiero po chwili wziął od niej karteczkę z numerem i wsadził ją do kieszeni. * Napiszę niedługo * Uśmiechnął się szelmowsko, nachylił się i złożył na jej ustach pocałunek. * Do zobaczenia złotowłosy aniele * Puścił do niej oczko, założył kask i odjechał*

 

#46 13-02-14 20:24:42

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

SMS OD LOGUSIA:
Czy przepiękny Anioł spotka się ze mną i zabierze do swojego Raju?

 

#47 13-02-14 20:43:38

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

OD LOGUSIA:
Nie podobają ci się moje teksty? Jak ty nie chcesz zabrać mnie do Raju to jest możliwość, że ja zabiorę Cię do piekła. Gdzie i za ile zobaczę się z MOIM Aniołem?

 

#48 13-02-14 21:05:28

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

OD LOGUSIA:
To musisz do mnie zejść z Raju bo utkwiłem w piekle. Wpadnę do ciebie za jakieś 15 minut

 

#49 13-02-14 21:27:50

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

*Pojawił się za dziewczyną, zdjął kurtkę i otulił nią Caroline* Hej Aniele * Nachylił się i złożył na jej policzku pocałunek po czym usiadł obok* Jak sie czujesz?

 

#50 13-02-14 21:44:26

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Jestem Hybrydą może i odczuwał zimno ale na twój widok nieźle sie rozpaliłem * Zachichotał cicho* Tęskniłem, w piekle było nudno bez ciebie * Szepnął jej na ucho po czym objął ją ramieniem* Może wejdziemy do środka? * uniósł brwi*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sferaprawa.pun.pl www.tibia-forums.pun.pl www.flyff.pun.pl www.s7350.pun.pl www.42gdh.pun.pl