Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 13-02-14 22:06:58

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

*Zmarszczył brwi* Pragnę tego co ty więc nie chcę żebyś spełniała żadnych moich żądać * Powiedział cicho patrząc w jej oczy, zbliżył się do złotowłosej i namietnie pocałował. Po chwili znaleźli się oboje na kanapie; Caroline leżała na Loganie, a on nadal całował ją ale tym razem zachłanniej. Wplątał dłonie w jej włosy i w końcu przerwał na trochę pocałunki żeby coś powiedzieć* Jesteś moją kochanką, a ja twoim kochankiem dlatego chcę żebyś to ty mi mówiła czego chcesz.

 

#52 13-02-14 22:21:46

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

To dobrze bo ja pragnę tylko Ciebie tu i teraz * Uśmiechnął się szeroko* Nie mam oddaję się całkowicie w twoje ręce * Szepnął przegryzając lekko jej ucho. Przejechał nosem po jej szyi po czym odwzajemnił pocałunek. Szybko zdjął z siebie koszulkę ukazując przy tym napięte wyrzeźbione mięśnie. Po tym jak koszulka opadła na dywan dłonie przeniósł na pośladki dziewczyny*

 

#53 13-02-14 22:44:44

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Możesz mówić do mnie jak chcesz * Pocałował ją w czoło po chwili zmienili pozycję i to teraz Logan był na górze. Powoli zsuwał z dziewczyny bluzkę przy tym całując jej brzuch. Kiedy oboje byli już pozbawieni bluzek przeszedł do pozbycia się jej spodni .*

 

#54 14-02-14 16:38:00

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

*Uśmiechnął się szeroko i nachylił się nad uchem dziewczyny* Dzisiaj walentynki * Szepnął cicho* Może poczekamy z tym do wieczora? Mam inne plany na spędzenie tego dnia. * Pogładził ją po policzku* Oczywiście z tobą Aniele * Dodał szybko po czym wstał* To nie w moim stylu najpierw rozpalić dziewczynę, a później to przerywać ale chcę żebyś zapamiętała ten dzień do końca życia.

 

#55 14-02-14 17:01:22

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Zobaczysz w swoim czasie kochanie * Uśmiechnął się uroczo* Będziesz musiała poczekać * Powiedział cicho przy jej ustach* O 18.30 się spotkamy. * Pocałował dziewczynę po czym po chwili się oderwał i zaczął ubierać. Kiedy skończył ponownie podszedł do dziewczyny* Do zobaczenia * Zniknął*

 

#56 14-02-14 18:06:22

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

SMS OD LOGUSIA:
Aniele, twój diabeł zaprasza Cię do Piekła. Przyjdź do mnie, znajdziesz mnie w ogrodzie.

 

#57 21-02-14 18:16:34

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

*Pojawił się pod domem dziewczyny, zapukał do drzwi lecz nikt nie otwierał. Postanowił więc poczekać na Caro, usiadł na schodkach i zaczął rozmyślać*

Ostatnio edytowany przez Logan Ashford (21-02-14 18:18:59)

 

#58 21-02-14 19:03:00

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

*Uniósł wzrok i spojrzał na Caroline* Wyłączyłaś uczucia * Mruknął niezadowolony* Przyszedłem się z tobą zobaczyć i porozmawiać * Wstał i zrobił kilka kroków w jej stronę*  W szczególności chciałem Cię przeprosić * Wcisnął mocno dłonie do kieszeni spodni* Nie interesują mnie inne kobiety Caroline, wtedy po prostu mnie poniosło * Wzruszył ramionami*

 

#59 21-02-14 21:05:10

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

*Wkurzony zacisnął dłonie w pięści*  Rozumiem iż to przeze mnie wyłączyłaś uczucia ale teraz je musisz włączyć z powrotem*  Znalazł się tuż przy niej* Nie tylko ja spieprzyłem sprawę, oboje się zraniliśmy. * Zacisnął usta w cienką linie* Caroline, złotowłosy aniele wróć z powrotem do raju tam gdzie twoje miejsce.

 

#60 21-02-14 21:47:41

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Uciążliwa miłość* Przełknął z trudem śline, przez cały czas przyglądał się blondynce*  Widzę, że zbędne gatki tu nic nie dadzą. * Westchnął cicho,  przegryzł policzek od środka i zaczął zastanawiać się nad czymś*  Zaboli mnie to bardziej niż ciebie ale muszę ci pomoc. * W hybrydzim tempie złapał dziewczynę i przerzucił ją sobie przez ramię po czym udał się z nią do siebie*

 

#61 26-02-14 17:08:01

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

*Zjawił się pod domem Caro, po chwili wahania zapukał do drzwi*

 

#62 26-02-14 17:33:14

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

*Czekał aż dziewczyna zejdzie kiedy otworzyła drzwi spojrzał na nią uważnie* Hej * Powiedział cicho, wcisnął dłonie do kieszeni* Przyszedłem zakończyć pewną sprawę. * Wziął głęboki oddech * Nie będę już naciskał żebyś włączyła uczucia bo to tylko od ciebie zależy. Wtedy chciałem Cię odzyskać po tym co zrobiłem czułem się winny. * Wyciągnął dłoń i zdenerwowany przejechał nią po włosach* Wiem, że czujesz się tak jakbym bawił się twoimi uczuciami ale to nie prawda. Kochałem Cię złotowłosy aniele. Te wszystkie metafory już nic dla mnie nie znaczą * Przełknął z trudem ślinę* One były poświęcone tylko dla ciebie. To co mówiłem stało się niczym, są teraz pustymi słowami po tym jak cię straciłem. * Wzruszył lekko ramionami* Przepraszam za to wszystko, nic mi nie pozostało jak tylko się pożegnać i zakończyć to co było * Podszedł do niej, złożył pocałunek na jej czole po czym zniknął*

 

#63 26-02-14 18:23:55

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

SMS OD LOGANA:
Nie musisz za nic przepraszać, to ja wszystko spieprzyłem. Należy ci się więcej niż tyle co ja mogłem ci dać.

 

#64 26-02-14 18:53:44

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

SMS OD LOGUSIA:
Im dłużej będziemy się o to kłócić tym większy będę odczuwał ból. Pozwoliłem ci odejść Caroline wiec skorzystaj z tego.

Ostatnio edytowany przez Logan Ashford (26-02-14 18:54:32)

 

#65 26-02-14 19:12:00

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

SMS OD LOGANA:
Chodziło mi o coś innego, mniejsza o to. Czepiasz się szczegółów Caroline.

 

#66 26-02-14 19:27:12

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

SMS OD LOGANA:
Już o nic, uważaj na siebie

 

#67 01-03-14 11:13:37

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Wiadomość:
Jak się trzymasz? Mam nadzieję, że dobrze.. w razie czego mogę podrzucić ci mojego przyjaciela Jacka Danielsa. Świetny psycholog, wypala z mózgu wszystkie zdarzenia o których chcemy zapomnieć. - posłannik alkoholowy Alexander, druga ręka Danielsa

 

#68 01-03-14 18:57:44

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Wiadomość:
Whoa, widzę że jesteśmy na dobrej drodze. Ja na razie alkoholu podziękuję, ale z przyjemnością popatrzę jak Ty sama się rozluźnisz.. Chyba, że znajdziesz za mnie zastępce na którym będę musiał się zemścić ;>

 

#69 01-03-14 19:24:29

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Wiadomość:
Lepiej nie próbować, wtedy można mnie stracić. Taki wrażliwy ze mnie chłopak, ot co. Dzisiaj bawię się w opiekunkę, ale.. Może w ciągu tygodnia znajdę czas. No wiesz, po tym odrzuceniu mnie i naszego seksownego tańca na rzecz innego mam małe wątpliwości.. ;>

 

#70 01-03-14 19:44:13

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Wiadomość:
Z tego co wiem część miała, ale to wyjątkowy przypadek, odstępstwo od tej reguły I'm just kidding, nie jestem zły. Trudno wyprowadzić mnie z równowagi, a na taniec z pewnością się skuszę.

 

#71 01-03-14 20:01:24

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Wiadomość:
Szczegóły dotyczące kaca innych gości? Och, tak. Dopilnuję, żeby nikt nam nie przerywał. A nawet jakby, jestem dobrym eliminatorem ;>

 

#72 01-03-14 20:27:22

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Wiadomość:
Hm.. Mała napięta sytuacja w domu, która właśnie wysysa moją krew. Chyba tak, opiekuńczość leży zdecydowanie po mojej stronie.

 

#73 01-03-14 21:37:16

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

Wiadomość:
Masz rację pozory mylą. Widzisz? Porządny ze mnie chłopak ;>

 

#74 22-04-14 17:34:23

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

< Pojawił się pod domem dziewczyny i zapukał do drzwi.>

 

#75 22-04-14 18:05:11

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Dom Caroline Forbes

< Spojrzał spod uniesionych brwi na dziewczynę i uśmiechnął się szeroko.> Przygotowałem coś dla nas i wejście do ciebie zburzy cały mój ułożony harmonogram. < Puścił do niej oczko i chwycił za dłoń. Kiedy wyszła przed drzwi; zamknął je za dziewczyną i zniknęli.>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.s7350.pun.pl www.bwc.pun.pl www.tibia-forums.pun.pl www.sferaprawa.pun.pl www.42gdh.pun.pl