Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#101 02-01-14 20:22:58

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Cassandry Harris

*otwiera oczy i rozgląda się po pomieszczeniu. Zaciska mocno szczękę i po chwili przenosi wzrok na Cass.* Cass.. Cass, przestań. *syczy* Stop! *odpycha jej ręce od swojego torsu i przełyka ślinę z trudem* Cholera, co to było? *marszczy brwi* Nic ci.. nie jest? Krwawisz. To.. przepraszam, nie mogła ci się stać krzywda. *bierze oddech*

 

#102 02-01-14 20:29:37

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Cassandry Harris

< Patrzy na niego, zaciskając wargi. > Przy wielu zaklęciach towarzyszy ogień lub silny powiew wiatru w zamkniętym pomieszczeniu, albo wstrząsy. < Wytłumaczyła mu, ocierając wierzchem dłoni krew. > Nic mi się nie stało . . . to normalne. < Kręci głową. > Nie przepraszaj, bo nie masz za co.

 

#103 02-01-14 20:34:14

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Cassandry Harris

Kurwa. *przeciera powieki i bierze oddech* Przepraszam, nie wiedziałem.. a nie chciałem, żeby ci się coś stało. *krzywi się* Możemy.. dokończyć? Masz na to siły? *ściąga lekko brwi przyglądając jej się*

 

#104 02-01-14 20:51:00

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Cassandry Harris

Tak, możemy dokończyć.Mam wystarczająco siły, nie martw się. < Patrzy mu w oczy, po czym ponownie układa dłonie nad raną chłopaka; powtarza zaklęcie, powodując te same skutki.Po kilku minutach nieustannego wypowiadania, jednej i tej samej formułki po łacińsku, kończy odsuwając się delikatnie.Momentalnie ustają wstrząsy, nie czuć wiatru, nie widać ognia, ani z jej nosa nie kapie krew.Zerka na jego klatkę piersiową, a dokładniej w miejsce, gdzie jeszcze przed chwilą znajdowała się rana. > Jak się czujesz ?

 

#105 02-01-14 20:55:44

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Cassandry Harris

*przez cały czas rozgląda się niespokojnie, ale kiedy wszystko ustaje, wypuszcza powoli powietrze, spogląda na nią badawczo i na swój tors* Tak, ja.. Nie wiem jak mogę ci dziękować. *mówi cicho i ściąga lekko brwi; przenosi na nią wzrok* Jak się czujesz? *sięga po koszulę i zakłada ją*

 

#106 02-01-14 21:02:18

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Cassandry Harris

Nie musisz mi dziękować, Alex. < Wzrusza delikatnie ramionami, unosząc kącik ust do góry.  > Ja czuję się dobrze.Pewna czarownica dała mi swój dzienniczek, w którym jest wiele cennych informacji.Dzięki zaklęciom z niego, wyszłam z szpitala . . . a raczej wyskoczyłam.Cała i zdrowa, wraz z uaktywnioną magią.

 

#107 02-01-14 21:08:29

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Cassandry Harris

Przepraszam, nie mogłem wpaść. *krzywi się lekko* Ale.. cieszę się, że jednak wszystko u ciebie w porządku. *usmiecha się stopniowo, ale po chwili marszczy brwi rozbawiony* Wyskoczyłaś? *patrzy na nią z miną 'seriously?'*

 

#108 02-01-14 21:16:39

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Cassandry Harris

Oh, nie przepraszaj tyle.  < Kręci rozbawiona głową, zakładając pasmo włosów za ucho. > Nie przemyślałam tego, po prostu . . . to było pierwsze, co przyszło mi na myśl. < Zaśmiała się cicho. >

 

#109 02-01-14 21:26:51

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Cassandry Harris

*parska śmiechem i zapina guziki koszuli* Masz.. niezłą wyobraźnię. *kręci głową i wstaje* Dziękuję. Jestem ci coś winny. A teraz.. muszę się zbierać. *wzdycha* Dziękuję za pomoc. *przytula ją i uśmiecha się lekko* Do zobaczenia, Cas. *puszcza jej oczko i znika*

 

#110 02-01-14 22:32:22

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Cassandry Harris

Gdzieś to już słyszałam. < Stwierdziła z śmiechem. > Nie jesteś mi nic winny, naprawdę. < Kręci głową, wplątując jedną dłoń w włosy.Po chwili unosi kącik ust, wtulając się w niego. > Do zobaczenia, Alexandrze. < Mówi, zanim znika.Po tym bierze prysznic, ubiera swój ukochany podkoszulek oraz krótkie spodenki, rozczesuje mokre włosy, po czym kładzie się na łóżku w sypialni; zasypia. >

 

#111 11-01-14 17:23:27

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Cassandry Harris

< Po kilkudniowej " śpiączce " wybudza się wreszcie i z przerażeniem odkrywa, że nie może się ruszyć, ani wydobyć z siebie żadnego odgłosu.Widząc rozwaloną komórkę klnie w myślach, po czym wypowiada zaklęcie, które za Chiny nie pomaga.Chcąc zrobić jakikolwiek ruch niestety zawodzi się na swoich możliwościach i w końcu poddaje się, leżąc cały czas na brzuchu. >

 

#112 11-01-14 18:51:49

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Cassandry Harris

< Wkrótce zaczyna czuć nieprzyjemne ukłucia w klatce piersiowej, syczy z bólu w myślach.Z każdą sekundą przybierają na sile, powodując cierpienie młodej czarownicy.Chce krzyczeć - nie może.Chce zgiąć się wpół - nie może.Nie może nic zrobić.Tylko czekać na śmierć, przynajmniej tak się jej wydaje.Po kilkunastu minutach traci zdolność rozróżnienia czegokolwiek . . . Pozostaje pustka, powieki robią się ociężałe i opadają.Umiera z powodu natrętnych problemów zdrowotnych, zwiększonych przez czar Red Coat.

~*~ Kilkanaście minut później . . .



Otwiera oczy i widzi . . . swoje ciało.Całe skrępowane linami, całkowicie bezwładne.Przełyka ślinę, zasłaniając usta dłonią.Nie, to nie może by prawda.Nie mogę nie żyć . . . nie po raz kolejny ! Po chwili rozgląda się po sypialni i znika. >

 

#113 21-01-14 22:18:31

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Cassandry Harris

< Gdy Megan przywróciła jej życie przez kilka dni wykorzystywała swoją moc, będąc gdzieś w Tajlandii.Teraz wraca i pada zmęczona na łóżko; zasypia. >

 

#114 25-01-14 20:04:21

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Cassandry Harris

< Przez kilka ostatnich dni odpoczywała w domu, bawiąc się z Lady i przeglądając różne dokumenty.Teraz ubiera się cieplej i wychodzi z rezydencji, zabezpieczając ją magią. >

 

#115 27-01-14 21:26:28

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Cassandry Harris

< Wraca do domu, ściąga z siebie zimowe okrycie i idzie do gabinetu, gdzie siada przy biurku i zagłębia się w papierach. >

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutokage.pun.pl www.fifapowergames.pun.pl www.osiemnastaprzepowiednia.pun.pl www.roomx.pun.pl www.naszaklasa2c.pun.pl