Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#126 30-09-13 23:18:47

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

< Napiął mięśnie.> Ja nigdy nie zbankrutuje więc nie masz się czym martwić. < Złapał ją w talii i położył na łóżku. Całował jej szyje i dekolt. Przejechał dłońmi po jej gołym brzuchu.>

 

#127 01-10-13 16:36:25

Rosalie Delacure

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

<zachichotała>
Nigdy? Nigdy?
<potrząsnęła głową i wywróciła oczami, uśmiechnęła się zadziornie i szybko zmieniła pozycję tak, że to ona siedziała na nim, zaczęła muskać jego tors schodząc coraz niżej i rozpięła jego spodnie zsuwając je z niego>

 

#128 01-10-13 18:14:53

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

< Oparł się na łokciach, przekrzywił lekko głowę i patrzył się uważnie na dziewczynę. Ściągnął spodnie i rzucił gdzieś w kąt. Zignorował dźwięk SMSa, podniósł się i pocałował Rose namiętnie w usta.>

 

#129 01-10-13 18:22:47

Rosalie Delacure

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

<uśmiechnęła się słodko i odwzajemniła pocałunek jadąc ręką powoli po jego ramieniu, torsie, kroczu i nodze, po chwili musnęła jego szyję i zrobiła mu na niej malinkę>

 

#130 01-10-13 18:46:53

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

< Rozluźnił się, mruknął cicho pod nosem. Złapał ją w talii i po chwili to on był teraz na górze. Całował delikatnie jej skórę w między czasie zdjął z Rose spodnie.>

 

#131 01-10-13 18:48:36

Rosalie Delacure

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

<po chwili pozbyli się zbędnej bielizny i przeszli do konkretów>

 

#132 01-10-13 18:51:07

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

< Kiedy skończyli przylegli do siebie ciałami. Klaus próbował opanować oddech.>

 

#133 01-10-13 18:54:44

Rosalie Delacure

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

<wtuliła się w niego i przejechała dłonią po jego policzku uśmiechajac się słodko po czym pocałowała go czule, po czym wstała i ubrała się>
Dam Ci szansę
<powiedziała pewnie>
Zobaczymy co wyniknie
<wywróciła oczami, mrugnęła do niego i zniknęła>

 

#134 01-10-13 19:03:30

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

< Westchnął, podłożył ręce pod głowę i zasnął.>

 

#135 03-10-13 16:03:54

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

< Obudził się, wstał z łóżka i poszedł wziąć prysznic. Kiedy już się umył i przebrał wyszedł z domu.>

 

#136 06-10-13 15:37:03

Faye Marshall

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

<przychodzę pod rezydencję, wyciągam z włosów wsuwkę i nią sprytnie otwieram drzwi, po czym wchodzę do środka zostawiam tam moją walizkę i wykończona odnajduję łazienkę gdzie biorę szybki prysznic>

 

#137 06-10-13 16:29:55

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

<wszedł do rezydencji, poszedł do kuchni i wyjął z lodówki woreczek z krwią i upił kilka łyków. Po chwili wyczuł czyjąś obecnosc na górze. Zmarszczył brwi i w jednej sekundzie byl juz przy drzwiach od łazienki>

 

#138 06-10-13 16:36:11

Faye Marshall

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

<po wzięciu prysznica starannie wytarłam się ręcznikiem i ubrałam bieliznę kierując się do wyjścia, kiedy otworzyłam drzwi i zobaczyłam Klausa moje kąciki ust drgnęły> Mam nadzieję, że brakowało Ci mnie <przygryzłam wargę i skupiłam swoje spojrzenie na jego twarzy patrząc w nią wyzywająco>

 

#139 06-10-13 17:04:19

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

Co ty tu robisz? < Uniosl brwi, spojrzał zdziwiony na dziewczynę > Nie powinnas biegac po lesie wilczku ?

 

#140 06-10-13 17:07:44

Faye Marshall

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

<spojrzałam na niego z rozbawioną miną i pokiwałam przecząco głową> Może i powinnam, więc tym bardziej doceń to, że tu jestem <mruknęłam pod nosem i zbliżyłam się do niego unosząc powoli lewą brew> Oj, nie cieszysz się? <zrobiłam zawiedzioną minę i uśmiechnęłam się do niego>

 

#141 06-10-13 18:38:56

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

Cieszyłbym się gdybyś sobie poszła. < Uniósł kącik ust.> A więc ubierz się i wyjdź no chyba, że mam ci pomóc < Wzruszył ramionami i zszedł na dół.>

 

#142 06-10-13 18:43:55

Faye Marshall

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

<zaśmiałam się i zeszłam za nim natychmiast podchodząc do niego jak najbliżej się da> Klaus? <wymruczałam lapiąc go za rękę i kładąc na moim pośladku> Klaus <uśmiechnęłam się słodko i obrysowałam palcem jego usta> Nie wyrzucisz mnie <dodałam stanowczo>

 

#143 06-10-13 18:49:22

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

< Zmarszczył brwi.> Nie jesteś czasem zbyt pewna siebie? < Uniósł lewą brew do góry po czym się odsunął i otworzył drzwi.>

 

#144 06-10-13 18:53:43

Faye Marshall

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

Może trochę <pokazałam znak "odrobinki" na palcach i nie zrobiłam ani jednego kroku w kierunku wyjścia> Klaus, którego znam wykorzystałby okazję, że stoję tutaj w samej bieliźnie <wymruczałam i uniosłam prawą brew pochodząc do niego i kładąc dłoń na jego klatce piersiowej> Czyż nie z tego słyniesz, skarbie? Niewyobrażalnie potężny, szybki, silny <szeptałam mu te słowa do ucha> Nieśmiertelny <dodałam po chwili i musnęłam lekko jego usta> Lubiący towarzystwo kobiet? <przygryzłam lekko jego dolną wargę>

 

#145 06-10-13 18:57:21

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

< Pokręcił oczami, wpił się zachłannie w jej usta.> Najwidoczniej nie jestem już tamtym Klausem < Szepnął, przygwoździł ją do ściany i znowu pocałował Faye>

 

#146 06-10-13 19:01:04

Faye Marshall

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

<zaśmiałąm się i przejechałam rękoma po jego ramionach> Zawsze będziesz tym, jednym Klausem <odwzajemniałam pocałunki i ugryzłam płatek jego ucha> Tym Klausem, którego wszyscy się boją <wyszeptałam i przejechałam językiem po jego górnej wardze rękę zsuwając na jego kroczę> Więc mnie nie wyrzucisz <powiedziałam i objęłam go nogami w pasie całując żarliwie>

 

#147 06-10-13 19:12:14

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

< Złapał ją za pośladki i w hybrydzim tempie posadził na stole.> Nie odzywaj się już. < Ściągnął koszulkę i rzucił ją gdzieś w kat. Całował Faye po szyi dekolcie i brzuchu,  schodził z pocałunkami coraz niżej.>

 

#148 06-10-13 19:17:22

Faye Marshall

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

<szybko zaczęłam rozpinać jego spodnie by po chwili razem z bokserkami opadły na ziemię, wpiłam się zachłannie w usta Klausa i błądziłam rękoma po jego plecach przyciskając go jeszcze mocniej do siebie>

 

#149 06-10-13 19:34:02

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

< Zdjął z niej bieliznę, całował jej całe ciało. Po chwili znaleźli sie w sypialni Klausa i tam zaczęli uprawiać seks.>

 

#150 06-10-13 19:39:50

Faye Marshall

Gość

Re: Rezydencja Mikaelson'ów

<po gorącym seksie opadam bez sił na łóżko i z zadowolonym wyrazem twarzy patrze na Klausa zaczynając jeździć palcami po jego torsie> Klaus <wyszeptałam i spojrzałam w jego oczy> Nic się nie zmieniłeś

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wlvswrld.pun.pl www.fifa09league.pun.pl www.grafikaanime.pun.pl www.havana.pun.pl www.desertkeylogger.pun.pl